Sodybos pastatai | Sodyboje įrengti ir paruošti nuomai net 3 pastatai.

titru-ornamentas

Sodyboje įrengti ir paruošti nuomai 3 pastatai. Visuose pastatuose yra skirtingų dydžių pobūvių salės, miegamieji kambariai, virtuvės ir pirtys. Pastatai pritaikyti ir tinka tiek mažiems žmonių susibūrimams, tiek didelėms svečių grupėms bei verslo renginiams. Sodybos pastatuose vienu metu gali apsistoti 58 žmonės. Pastatai, salės, nakvynės kambariai nuomojami ir pavieniams asmenims, ir kaip visa sodyba didelei žmonių grupei ar renginiui. 

Pagrindinis namas (2 aukštų, 400 kv.m)

Didelis ir erdvus, naujai ir stilingai įrengtas namas su didžiule terasa ir vaizdu į ežerą. Namas puikiai tinka vestuvėms, jubiliejams, gimtadieniams, kitiems didesniems draugų bei šeimos susibūrimams, taip pat įmonių vakarėliams, mokymams ar seminarams.

Pirmame namo aukšte įrengta erdvi, šviesi pobūvių salė (apie 130 kv.m), talpinanti iki 50 žmonių. Salėje įrengta profesionali garso aparatūra su lubose išdėstytais garsiakalbiais bei visa reikalinga audio technika. Taip pat atokiau, prie židinio, įrengtas jaukus kampelis su minkštų baldų komplektu poilsiui ar pasisėdėjimui su draugais. Kitame namo sparne išdėstytas pirties kompleksas su tiesioginiu išėjimu į terasą. Priešpirtis su sale, talpinančia 12 asmenų, virtuvė su visa buitine technika, TV, muzikos grotuvas. Antrame namo aukšte įrengtos 32 miegamos vietos išdėstytos per 6-is pilnai apstatytus kambarius, bei 5 vonios kambariai su WC ir dušu.

[pagrindinis-namas-2-aukstu-400-kvm]

NAMO PLANAS

Namas su židiniu (2 aukštų, 160 kv.m)

Pirmame aukšte rasite jaukią svetainę su židiniu ir minkštais baldais. 

Antrame aukšte yra 4 atskiri miegamieji, 3 kambariai po dvi dvigules lovas ir 1 kambarys su viena dvigule lova. Pirmame aukšte papildomai yra dvi miegamos vietos.

Nuo lauko terasos, kurioje įrengta vieta poilsiui su patogiais baldais, atsiveria puikus vaizdas į  sodybos teritoriją. Stebėdami tvenkinio, pievos ir tyvuliuojančio ežero gamtovaizdį galėsite neskubėdami mėgautis ryto kava ir kvėpuoti tyru pievų oru.

Name yra: jauki ir erdvi svetainė, 4 atskiri miegamieji, virtuvė su pilnai integruota įranga, visi reikalingi įrankiai ir indai, sauna, vonios kambarys (WC, dušas), tualetas, nemokama stovėjimo aikštelė, Wi – Fi, TV-SAT, garso aparatūra

[namas-su-zidiniu-2-aukstu-160-kvm]

NAMO PLANAS

Pirties namukas (2 aukštų, 100 kv.m)

Tai ant ežero kranto esantis dviejų aukštų namelis (apie 100 kv.m) su didžiule terasa iš kurios atsiveria nuostabūs ežero vaizdai. Čia jauku ne tik vakaroti, bet  žvelgiant į tyvuliuojantį ežerą pasitikti brėkštantį rytą ir mėgautis ryto kava.

Namelį nuo ežero skiria tik keli žingsniai, kas jums leis pirties procedūras derinti su gaivinančiais pasinėrimais į ežerą. Tai puikus būdas kūnui suteikti atgaivą ir poilsį bei atitrūkti nuo kasdienės rutinos. Šis namukas bus nuostabus pasirinkimas jeigu akcentuojate poilsį pirtyje. Labai arti ežero, nepriekaištingai sutvarkyta pakrantė su nepakartuojamais vaizdais.

Namuke yra: didžiulė terasa, mini virtuvė, erdvus valgomasis, rusiška pirtis, WC, dušas, du miegamieji su dvigulėmis lovomis (viename dvi dvigulės, kitame trys dvigulės lovos), TV/SAT, WI-FI, muzikinis centras.

[pirties-namukas-2-aukstu-100-kvm]

NAMO PLANAS