Pramogaukite Vila Viesai sodyboje visą 2020 vasaros sezoną | Vandens pramogos | Pramogos vaikams | Pirtys

titru-ornamentas

Maloniai kviečiame pasinerti į sodybos pramogų pasaulį!

Pramogos Trakų rajone: vaikams ir suaugusiems

Pramogos Trakų rajone – tai, ką verta rinktis tikriems pramogautojams. Kaimo turizmo sodyba „Vilaviesai“ - vieta, kur dar kartą įsitikini, kad nėra geresnės vietos atostogoms už savo gimtinę. Čia bus pasirūpinta ne tik šeimos poilsiu, bet ir didesnių kompanijų linksmybėmis.

Jaukūs kambariai

Jaukiai įrengtuose kambariuose ramybė ateina ir neprašyta. Kartais ji nugula ant pirties gultų, vantomis nuima dienos rūpesčius. Gulėdami kubile naujomis akimis išvystame kaip teka saulė ir bunda gamta kartu su visomis juslėmis. Ak, tas nepaprastas Lietuvos grožis...

Irstydamasis valtimi užmeti meškerę. Gal ne dėl pačios žuvies – šiandien auksarankės sodybos virėjus lepins kepsniais, lėkštėje nutūps daržovės iš vietinių ūkių. Po sočių pietų kūnas nejučia paprašys dviračių žygio. Ir kaipgi čia jo jam nedavus?

Pramogos Trakų rajone

Vilaviesai“ – kaimo turizmo sodyba Trakų rajone, kurią galima drąsiai vadinti pramogų entuziastų vieta. Čia renkasi trokštantys tikro poilsio gamtoje, privatumo ir kuo daugiau pramogų. Čia jų visa gausybė, tad norint jas visas išmėginti, vieno savaitgalio tikrai nepakaks.

Tikras poilsis gražioje vietoje atveria jusles, įkvepia energijos ir sužadina norą džiaugtis gyvenimu čia ir dabar. Šiame nuostabiame gamtos kampelyje atrandama harmonija su gamta ir pačiu savimi jau seniai nebestebina sodybos šeimininkų. Terapija sielai, kūnui ir mintims. Kitaip ir nepavadinsi.

Aktyvios pramogos sodyboje

Tinklinis, bandmintonas, smiginis, dviračiai, batutas, sūpynės, vaikų žaidimų aikštelė, įžuvintas tvenkinys. Šioje kaimo turizmo sodyboje yra viskas, ko tik gali prireikti vietoje nenustygstantiems šeimos nariams ar aktyvų gyvenimą besirenkantiems žmonėms.

Grynas oras, pasivaikščiojimai ežero pakrante, gardžiavimasis pačių keptais patiekalais ant grotelių ar išskirtiniais sodybos virėjų patiekalais. Tai tik keli epizodai iš poilsio akimirkų čia, unikaliame gamtos prieglobstyje.

Po tokių pramogų dienos rūpesčiai išgaruoja taip, lyg jų niekada ir nebūtų buvę, o bėdos susitraukia. Ištrūkstama iš rutinos, išgyvenamos smagiausios akimirkos kaimo turizmo sodyboje. Aktyvios pramogos kaimo turizmo sodyboje nepavaldžios laikui – čia galima rasti ką nuveikti visus metus.

Esate kviečiami ilsėtis, linksmintis bei švęsti vestuves, krikštynas, gimtadienius ir visas kitas šventes! Mes dirbame tam, kad Jūsų dienos viloje „Vilaviesai“ reikštų tik pačius gražiausius prisiminimus.

Jūsų laukia nuostabi poilsio ir pramogų oazė

Siūlomos pramogos:

Vandens pramogos
Vandens pramogos
Vandens dviračiai, valtis, žvejyba, maudynės.
Aktyvios pramogos
Aktyvios pramogos
Tinklinis, krepšinis, badmintonas, smiginis, dviračiai.
Pramogos vaikams
Pramogos vaikams
Sūpynės, batutas.
Pirtys
Pirtys
3 pirtys, po pirtį kiekviename pastate.
 
Susisiekite