Rusiškos pirties nuoma nuo 100 € | Vila Viesai

titru-ornamentas

Rusiška pirtis – bene geriausia pirtis. Sodyboje „Vilaviesai“ pirties entuziastai visada laukiami. Čia specialiai jiems įrengta erdvi, garinė, šešis žmones talpinanti rusiška pirtis. Mėgaukitės rusiškos pirties malonumais, gėrėdamiesi vaizdu į ežero pakrantę. Namelyje, kurioje veikia ši pirtis pasirūpinta ir garso sistema, tad galima klausytis ramios, atpalaiduojančios arba kitos patinkančios muzikos.

Populiariausia pirtis

Rusijoje sveikata ir pirtis laikomi beveik sinonimais. Giliarovskis ne šiaip sau sakė, jog: Rusijoje yra viena vieta, kur lankėsi visi sostinės gyventojai – tai pirtis. Čia lankėsi visa liaudis – šnekučiavosi, aptarinėjo šviežiausias paskalas, reikalus ar net gimdė. Lietuvoje rusiška pirtis taip pat iki šiol bene labiausiai populiariausi.

rusiška pirtis
rusiška pirtis

Ši pirtis pati demokratiškiausia bei tinka visiems – taipogi besilaukiančioms moterims ar naujagimiams. Karštis, temperatūros pokyčiai, įtrynimas – taip ši pirtis sujungė pačias įvairiausias pasaulio tradicijas.

Rusiška pirtis Trakų rajone

Rusiškoje pirtyje įmanoma rasti tai, ką kitose pirtyse sunkiai rasi – vantas ir „skanų“ garą. Smagumėlis išsiplakti eukalipto, dilgėlių ar beržo vantomis. Tokia pirtis didina ištvermingumą, prilygsta raminančiai priemonei – atpalaiduoja raumenis, panaikina nuovargį, stiprina imunitetą. aktyvina kraujo apytaką, netrukus pajuntama pagerėjusi nuotaika.

Pasikaitinus šioje pirtyje tikra palaima tampa maudynės po dušu ar šuolis į vėsų vandens telkinį. Rekomenduotina kaitintis ne vieną kartą, tarp apsilankymų būtina daryti pertraukas. Tai garantuos dar didesnį tokios malonios procedūros rezultatą. Laisvalaikis šioje pirtyje – idealiausias pasirinkimas, kai norima palepinti savo kūnus ir sielas!

Stiprina organizmą

Vidutiniškai sveriantis žmogus, mėgaudamasis pirtimi, gali prarasti iki pusės litro vandens. Gausiai prakaituojant atsisveikinama su šlakais, oda tampa ne tik lygi, bet ir stangri, raukšlės tampa nebe tokios pastebimos. Taip pat aktyvėja medžiagų, druskų bei ypatingai vandens apykaita, nuo odos ir plaukų pasišalina esantys nešvarumai, atsiveria prakaito liaukos. Rusiška patirtis visai kaip kontrastinis dušas, grūdina žmogaus organizmą, stiprina įvairias jo funkcijas.

Pirtis veikia kaip antistresorius. Nenuostabu, jog pirtininkai įvardija streso suvaldymą kaip bene svarbiausią pirties teikiamą naudą. Ne paslaptis, jog dauguma ligų, ypač širdies sutrikimai yra įtakojami patiriamo streso. Kaitinimasis pirtyje įvairiausiais būdais mažina streso pavojų.