Sodyba vestuvėms

titru-ornamentas


Sodyboje puikios sąlygos švęsti vestuves!

Didelė uždara teritorija (bendra sodybos teritorija - 2 ha) su 3 pastatais, pramogų zona, tvenkiniu ir tvarkinga ežero pakrante; jauki ir sutvarkyta aplinka; erdvi ir šviesi pobūvių salė (130 kv.m.) talpinanti iki 50 žmonių; salė mažoms vestuvėms iki 22 žmonių; 12 miegamųjų kambarių, kuriuose pilnai išnaudojus miegamas vietas lovose galima apnakvindinti 58 žmones; atskiras VIP kambarys jauniesiems su vaizdu į ežerą; nemokama vieta automobiliams; pirtys, lauko pramogos. Maloniai kviečiame! 

vestuves

Salė didelėms vestuvėms iki 50 žmonių

titru-ornamentas
 
Didžioji pobūvių salė
  

1 - didžioji pobūvių salė (130.02 kv.m)


Pirmame pagrindinio namo aukšte įrengta erdvi, šviesi pobūvių salė, talpinanti iki 50 žmonių. Salėje įrengta profesionali garso aparatūra su lubose išdėstytais garsiakalbiais bei visa reikalinga audio ir vaizdo technika. Salės gale yra veikiantis virtuvės kampas. Iškilmingų švenčių metu virtuvės baldai uždengiami balto krentančio audinio dekoru, kuris virtuvės kampą paverčia gražia fotosesijų sienele.
 
Pagrindinis namas
namo planas
ŽIŪRĖTI

Salė mažoms vestuvėms iki 22 žmonių

titru-ornamentas
 
Mažoji salė su virtuve
  

2 - mažoji salė su virtuve (80.00 kv.m)


Šviesi, erdvi, stilinga, maloniai mediena kvepianti patalpa įrengta name su židiniu, kurią galima naudoti kaip pobūvių salę mažoms vestuvėms. Šalia salės įrengta virtuvė, kuri su pobūvių vieta sudaro vieną bendrą erdvę. Salėje įrengtas židinys yra minkštų baldų komplektas, muzikinis centras, SAT TV, Wi-Fi. Talpina 22 žmones.
 
Namas su židiniu
namo planas
ŽIŪRĖTI

VIP kambarys jauniesiems

titru-ornamentas
  
VIP kambarys jauniesiems
  

3 - VIP dvivietis (24.05 kv.m)

1 dvigulė lova

Jaukus ir erdvus VIP kambarys su plačia ir labai patogia dvigule lova įrengtas name su židiniu. Langas priešais lovą pasitinka rytais kylančią saulę ir žavi ežero vaizdais. Šalia kambario įrengta pirtis ir erdvus bei stilingas vonios kambarys.
 
Namas su židiniu
namo planas
ŽIŪRĖTI

Visi sodybos kambariai

 

Didelė ir tvarkinga sodybos teritorija - 2 ha

titru-ornamentas
Sodyba vestuvėms
1 - pagrindinis namas (name įrengta didžioji pobūvių salė); 2 - namas su židiniu (name įrengta mažoji salė ir VIP kambarys jauniesiems).

 

Susisiekite