Sodyba verslo renginiams

titru-ornamentas


Sodybos pastatuose įrengtos keturios erdvės, kuriose galima organizuoti įvairaus pobūdžio verslo renginius ir šventes. Renginių dalyviams paruoštos 58 miegamos vietos.

 
Pagrindinis namas
Pagrindinis namas
 
Namas su židiniu
Namas su židiniu
 
Pirties namukas
Pirties namukas

Sodybos erdvės tinkamai pritaikytos konferencijų, seminarų, prezentacijų, banketų, furšetų ir kitų verslo renginių ar dalykinių susitikimų, susibūrimų organizavimui. Sodyba idealiai tinka renginiams su darbu grupėse ar kūrybinėms sesijoms, kurioms reikia kelių atskirų viena šalia kitos esančių erdvių. Reikalui esant miegamųjų kambarių sąskaita galima dar labiau padidinti jau turimą erdvių skaičių. Sodybos teritorijoje esančios lauko ir ežero pramogos renginių dalyviams padės aktyviai pailsėti, o pastatų viduje įrengtos kokybiškos pirtys (jų sodyboje yra 3, po pirtį kiekviename pastate) - atgauti jėgas po aktyvios darbo dienos. Svečių nakvynei sodybos pastatuose įrengta 12 miegamųjų kambarių, kuriuose pilnai išnaudojus miegamas vietas lovose galima apnakvindinti 58 žmones.

Maloniai kviečiame išbandyti gamta, ramybe ir draugiškumu alsuojančias mūsų paslaugas!

sodyba-verslo-renginiams

Pagrindinio namo erdvės

titru-ornamentas
 
Konferencijų salė
 

1 - konferencijų salė (130.02 kv.m)


Pirmame pagrindinio namo aukšte įrengta erdvi, šviesi konferencijų - pobūvių salė, talpinanti iki 50 žmonių. Salėje įrengta profesionali garso aparatūra su lubose išdėstytais garsiakalbiais bei visa reikalinga audio ir vaizdo technika. Salė puikiai tinka didelėms šventėms, pobūviams, vestuvėms, jubiliejams, banketams, furšetams. Salė lengvai transformuojama ir pritaikoma verslo renginiams. Galimi įvairūs stalų išdėstymo būdai.
 
Pagrindinis namas
namo planas
ŽIŪRĖTI
 
Pasitarimų kambarys
 

2 - pasitarimų kambarys (22.05 kv.m)


Verslo renginių metu patalpa atlieka pasitarimų kambario vaidmenį. Kambaryje yra įrengta virtuvė su visa buitine technika, indais bei įrankiais, tad sodyboje apsistojusiems svečiams kambarys gali tarnauti, kaip maisto ruošos ir valgymo vieta, o pirties kūrenimo metu, kaip vieta leidžianti atvėsti, pabendrauti ir išlenkti alaus bokalą. Talpina 12 žmonių.
 
Pagrindinis namas
namo planas
ŽIŪRĖTI

Namo su židiniu erdvė

titru-ornamentas
 
svetaine
 

3 - salė-svetainė-valgomasis (80.00 kv.m)


Šviesi, erdvi, stilinga, maloniai mediena kvepianti patalpa, kurią galima naudoti ir kaip pobūvių salę, ir kaip poilsiui skirtą vietą. Šalia svetainės įrengta virtuvė, kuri su svetaine sudaro vieną bendrą erdvę. Svetainėje įrengtas židinys, yra minkštų baldų komplektas, muzikinis centras, SAT TV, Wi-Fi. Talpina 22 žmones.
 
Namas su židiniu
namo planas
ŽIŪRĖTI

Pirties namuko erdvė

titru-ornamentas
 
Svetainė-valgomasis
 

4 - svetainė-valgomasis (25.98 kv.m)


Patalpa skirta poilsiui po pirties, mažiems pobūviams ar vakarėliams. Joje yra virtuvė su visa buitine technika, indais ir įrankiais, valgomasis stalas, minkšta sofutė, TV įranga, muzikinis centras. Pirties kūrenimo pečius įrengtas su stiklinėmis durelėmis, tad pirties kūrenimo metu galima ne tik patogiai kontroliuoti pirties temperatūrą, bet ir mėgautis ugnies liepsna. Patalpa tinka 10-12 žmonių kompanijai.
 
Pirties namukas
namo planas
ŽIŪRĖTI

 

Susisiekite